Apr 10,2026Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC:
Do Tháilleoir Leictreachais Chliste deiridh do Bhóithre Eorpacha
Tá Bosca Balla Cliste Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC anseo chun do chinn muirir go léir a réiteach. Tógtha le haghaidh EVanna Eorpacha, aimsir na hEorpa, agus leannáin gréine Eorpacha, tá an chumhacht 22kW seo níos mó ná charger - is é do réiteach uile-i-amháin é do mhuirearú tapa, cliste agus inbhuanaithe sa bhaile.
Muirearú Fast: Ceallraí Iomlán i 3 Uaireanta
Tuirseach de bheith ag fanacht 8 n-uaire le do EV a ghearradh?
Cumhacht trí phas 22kW: Líonann sé ceallraí 60kWh i díreach 3 huaire (raon 150km in aghaidh na huaire!)
Cúltaca aon phas 7kW: Foirfe do bhreisithe thar oíche mura bhfuil rochtain trí phas agat
Sruth inchoigeartaithe 6A-32A: Déan an chumhacht a shaincheapadh tríd an Deye Cloud App chun ualach solúbtha a bhainistiú
Muirear SAOR IN AISCE le Gréine (Sea, i ndáiríre!)
Muirir go heisiach le cumhacht gréine farasbairr (gan tarraingt greille!)
Uimh gréine? Fadhb ar bith! Oibríonn sé ina aonar trí wifi leis an eangach freisin.
Sceidealú Cliste: Sábháil Suas le 60% ar Leictreachas
Muirear nuair is saoire an leictreachas (thar oíche/deireadh seachtaine)
Tógtha d'Aon Aimsir Eorpach
T déanann a luchtaire gáire faoi dhálaí foircneacha:
-40°C go 55°C teocht oibriúcháin: Muirearú iontaofa, fiú ar na laethanta is fuaire/teo den bhliain
Sábháilteacht 7-Sraith: Aingeal Caomhnóra do EV
OVP / UVP / OLP / SCP: Thar / faoi voltas, ró-ualach, cosaint gearrchiorcad
Brath sceitheadh 6mA DC Cosaint borrtha Cineál II: Níos faide ná sábháilteacht caighdeánach RCD